Donald Trump a hazard w USA

Donald Trump a hazard w USA

Po ostatnich wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych, które wygrał Donald Trump, jego wyborcy zastanawiają się jak będzie wyglądać przyszłość hazardu internetowego w tym kraju. Od dawna wiemy, że Trump jest entuzjastą gier hazardowych, sam nawet prowadził do niedawna kilka kasyn, choćby znane Trump Plaza i Trump Marina, które niestety koniec końców zbankrutowały i przestały istnieć. Ale czy to oznacza, że nie musimy się obawiać delegalizacji e-hazardu?

Kasyna internetowe i naziemne nigdy nie miały ze sobą po drodze, stanowiły dla siebie konkurencję, a co za tym idzie z powodu rozwoju e-hazardu zbankrutowało wiele kasyn naziemnych. I chociaż Donald Trump sam chciał niegdyś uruchomić kasyno online, w trakcie kampanii prezydenckiej to właśnie jego partia postulowała za wprowadzeniem zakazu e-hazardu w całych Stanach.

W tej chwili granie w internecie na pieniądze dopuszcza się jedynie w 3 stanach: Daleware, New Jersey i Nevadzie. Entuzjaści internetowej ruletki mają nadzieję, że Trump rozszerzy e-hazard na całe Stany, do tego nakłania go również uchwała wydana przez The New Jersey General Assembly. Jaką decyzję podejmie nowo zaprzysiężony prezydent? Jak będzie wyglądać przyszłość e-hazardu w USA? Okaże się w nadchodzących miesiącach…

Na szczęście większość e-kasyn świadczy usługi spoza terenów, na których wprowadzono zakaz hazardu online. Dlatego też, jeżeli jesteś pasjonatem baccarata, pokera czy innych gier hazardowych chciałbyś zagrać przez internet, to owszem, masz taką szansę. Kliknij tutaj i daj się ponieść zabawie!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *