Odwiedziliśmy Las Vegas!

Odwiedziliśmy Las Vegas!

Podróżowanie po świecie od dawna jest moją wielką pasją. W ciągu ostatnich 19 lat zwiedziłam 35 krajów na 3 kontynentach. W Stanach Zjednoczonych byłam do tej pory pięć razy, odwiedziłam tam chociażby Minnesotę, Hawaje i Kolorado, ale jeszcze nigdy nie miałam okazji wybrać do Las Vegas, słynnego na całym świecie miasta grzechu.

Tym razem jednak wspólnie z przyjaciółmi postanowiliśmy zorganizować wyjazd do Stanów z przystankiem w Las Vegas, ponieważ każde z nas chciało spróbować swojego szczęścia w co najmniej jednym z nevadzkich kasyn. Muszę przyznać, że kasyna w Nevadzie są rzeczywiście tak olśniewające jak się je opisuje: ociekające luksusem, eleganckie, pełne automatów, stolików do gry i różnych fantastycznych atrakcji. Możemy tutaj znaleźć idealnie odwzorowaną wieżę Eiffle’a w kasynie Paris, weneckie gondole, tańczące fontanny przed hotelem Bellagio, wybuchy wulkanów itp.

Największą jednak atrakcją tego miejsca są kasyna. Osobiście zajrzeliśmy do Club Fortune, Flamingo i Boulder Station, ale tylko w tym pierwszym udało mi się wygrać większą sumę. Dzięki rozbiciu puli w Double Diamond zgarnęłam blisko 15 tys. dolarów, niestety w blackjacku już mi się nie poszczęściło. Od teraz jestem wielką miłośniczką slotów i często gram w nie w sieci, np. na stronie kasyna AdmiralSpot.

Mam nadzieję, że wrócę kiedyś jeszcze do Las Vegas Strip, nevadzkie domy rozrywki są naprawdę imponujące. Ale doceniam także e-kasyna, bo biorąc udział w grze online otrzymuję do dyspozycji atrakcyjne promocje w kasynie, na przykład bonus do każdej wpłaty.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *