Polecane poradniki dla graczy

Polecane poradniki dla graczy

Maszyny hazardowe są bez wątpienia jednym z najprostszych sposobów na zdobycie fortuny; to jeden z głównych powodów dlaczego zyskały ogromną popularność na całym świecie. Nie znaczy to jednak, że do gry w ruletkę, blackjacka, sic bo czy kości nie potrzeba umiejętności i talentu. Mimo, że gry hazardowe to przede wszystkim nieprzewidywalne gry losowe, o wygranej lub przegranej nie decyduje jedynie przypadek.

Jeśli dopiero zacząłeś przygodę z grą hazardową, najpierw zapoznaj się z podstawami: słownictwem, zasadami gry itp. – informacje te możesz znaleźć w internecie, np. na forach dyskusyjnych. Jeżeli jednak jesteś trochę bardziej doświadczonym graczem i poszukujesz podpowiedzi ciekawych strategii gry, radzimy sięgnąć po szeroki wybór dostępnych na rynku wydawniczym książek. Możemy polecić szczególnie takie pozycje jak „The Poker Office” T. Nalsa & J. Williamsa, „Poker Wisdom of a Champion” Doyle’a Brunsona i „Winning Low Limit Hold’em” L. Jonesa.

Gra hazardowa bywa także często tematyką filmów, głównie amerykańskich, np. „Maverick”, „The Sting”, „The Color of Money” czy „High Roller: The Stu Ungar Story”. Z naszych rodzimych produkcji natomiast można wspomnieć na przykład kultowego „Wielkiego Szu” z 1983 roku. Hazard to niezmiennie ulubiona rozrywka większości mieszkańców naszego kraju, nic więc dziwnego, że stworzono tak dużo książek i filmów o tej tematyce. A jakie Ty polecasz?

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *